Przedstawiamy wysokiej klasy rejestrator cyfrowy LC-SDVR8888 PREMIUM, który zaprojektowano z myślą o pracy w standardowych oraz hybrydowych systemach monitoringu wizyjnego. Rejestrator hybrydowy w wersji LC-SDVR8888 PREMIUM doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie obok analogowych kamer telewizji przemysłowej, chcemy zastosować kamery IP.


Prezentowany rejestrator hybrydowy do monitoringu wizyjnego zapewnia obsługę dla maksymalnie 8 kamer przemysłowych, zarówno tych analogowych, jak i IP różnych producentów. Dzięki tej właściwości użytkowej można go z powodzeniem stosować w systemach monitoringu CCTV i CCTV IP. Rejestrator cyfrowy LC Security w wersji LC-SDVR8888 wyposażono w kilka wyjść wideo (BNC, VGA i HDMI), dzięki czemu możliwe jest jego podłączenie zarówno do starodawnych monitorów CRT, nowoczesnych ekranów LCT TFT, jak i ścian wizyjnych wykorzystywanych w ultranowoczesnych, rozbudowanych systemach monitoringu miast i korporacji. Rejestrator hybrydowy LC-SDVR8888 pracuje w oparciu o stabilny system operacyjny Embedded Linux, dzięki czemu instalacje wizyjne budowane na jego bazie charakteryzują się wysoką odpornością na awarie. Najwyższą jakość nagrań wideo zapewnia obsługą nowoczesnej metody kompresji wideo H.264.


Należy także wspomnieć o innych właściwościach rejestratora LC-SDVR8888, które bardzo korzystnie wpływają na funkcjonalność systemów monitoringu wizyjnego. Na uwagę zasługuje m.in.: wielowątkowy tryb pracy MULTIPLEX, rozszerzony okres gwarancyjny do 3 lat, opcjonalna synchronizacja z modułami USB 3G i Wi-Fi oraz możliwość zdalnego podglądu obrazu za pomocą urządzeń mobilnych.