LC-460 to nowe kamery wewnętrzne IP firmy LC Security, charakteryzujące się stylowym wzornictwem, doskonałą jakością generowanego obrazu oraz możliwością pracy w trudnych warunkach, zarówno przy niekorzystnym oświetleniu, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, kamery kopułkowe IP LC-460 LC Security są szczególnie polecane do zastosowania w systemach nadzoru wideo, od których oczekuje się skutecznego dozoru wideo przez całą dobę oraz szczegółowej wideoweryfikacji osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych.

 

 

Kamera megapikselowa LC-460 została wyposażona w profesjonalny obiektyw zmienno-ogniskowy 4-9 mm, który pozwala na łatwe dostosowanie jej kąta widzenia do wielkości pomieszczenia czy odległości od obserwowanych obiektów. Dzięki wysokiej jakości matrycy obrazotwórczej typu CMOS ze skanowaniem progresywnym, kamera IP LC-460 zapewnia szczegółowe odwzorowanie obserwowanej sceny, jednocześnie dostarczając krystalicznie czysty i pełen detali obraz w rozdzielczości do 2 Mpix (zgodność ze standardem HDTV 720p). Kolejną zaletą kamery sieciowej LC-460 jest możliwość pracy w każdych warunkach oświetlenia, na co pozwala prawdziwa funkcja Dzień/Noc z promiennikiem podczerwieni IR LED (możliwe prowadzenie obserwacji nawet w całkowitej ciemności).

Na uwagę zasługują także inne właściwości kamery sieciowej LC-460 LC Security, takie jak: funkcja sekwencyjnego wykonywania zdjęć w formacie .jpg, powiadamianie o zdarzeniach alarmowych na zdefiniowany adres e-mail, obsługa urządzeń mobilnych (Windows Mobile, Symbian i iPhone), podwójne strumieniowanie (H.264, MJPEG) oraz detekcja ruchu i maski prywatności.